یادمه ترم های اول یا دوم IT  بودم ،جزوه فناوری اطلاعات آقای افضلی که خودش گفته بود از نتشارات برید بگیرید رو رفتم به قیمت حدودا 4500 تومان تهیه کردم، جلسه بعدی که تشکیل شد دیدم از کلاس 25 نفره فقط 3 الی 4 نفر جزوه دستشون بود و استادم حسابی ناراحت شدو گفت برا جلسه بعد تهیه کنین تو همون جلسه به ذهنم رسید تو این دانشکده چرا باید همه جزوه ها و چارت تحصیلی ها تو انتشارات باشه اونم برا رشته ای مثله رشته IT لبخند

عصری رفتم خونه و سریغ یه وبلاگ بالا آوردم و توش این جزوه رو اسکن کردم با چارت تحصیلی رشته خودم آپلود کردم رو وبلاگ و منتظر بودم ، تا فردا به بروبچه های دانشگاه بگم دیگه نیازی به خرید جزوه و چارت تحصیلی نیست.

خلاصه از همون اوایل این وبلاگ با حمایت دانشجویان و اساتید طی مدت 2 سال تونست حسابی تو سرزبونا بیافته و خداروشکر ، هرکی چیزی لازم داشت اول یه سر میزد به این وبلاگ اگه میدید نبود چشمک میرفت دنبال منبع بعدی.

حالا میگید چرا این داستانو گفتم براتون !!

راستیتش دیگ کم کم دسترسی به دانشجویان و اساتید برام کم تر شده و اصلا صحبت از کمبود وقت و هزینه نیست خداروشکر، میدونید که این وبلاگ خیلی وقته آپدیت نمیشه با اینکه تا لانشم روزی بالای 100 نفر بازدید داره میتونستم توش مطالب دنیای فناوری روبزارم ولی دیدم هدفم کمک به دانشجویان دانشکده برای دسترسی راحت تر به جزوه و نمونه سوال و کتاب و ...هست و صلاح ندونستم بزارم.

و در آخر از تمام دانشجویان و اساتید عزیزی که کمک کردن این وبلاگ سرپا بمونه صمیمانه تشکر میکنم. و ان شاالله باز هم سرپا میمونه البته با کمی آپدیت دیرهنگام خجالتی

یادمه یه دوستی میگفت امیدوارم روزی بیاد دانشجویان به جای نوشتن جزوه وقت برای فکر کردن پیدا میکردند.

درپناه حق